Baza Wiedzy - Modelarstwo i Elektronika

ABC-RC.PL to nie tylko sklep. Staramy się również zrzeszać hobbystów z grupy modelarstwa i szeroko pojętej elektroniki poprzez tworzenie projektów, poradników, prezentacji, grup i różnego rodzaju filmów. Posiadamy kilka blogów tematycznych a także kanał Youtube. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich naszych materiałów. Mamy nadzieję że pomogą Ci w rozwoju swojej pasji!

Strefa wiedzy

ABC - Arduino

Blog ABC-Arduino.pl opisuje wszystko co związane z Arduino. Znajdziesz tam poradniki dla początkujących i bardziej zaawansowanych oraz projekty, które Cię zainspirują.


Kanał na Youtube

Razem z klientami dodaliśmy na nasz kanał ponad 230 filmów, które zostały obejrzane prawie milion razy. Staramy się regularnie uzupełniać go nowymi poradnikami oraz prezentacjami elektronicznymi i modelarskimi.

Do najpopularniejszych filmów należą:


Firmowy blog

Nasz firmowy blog, który można znaleźć bezpośrednio w domenie sklepu. Opisujemy tam projekty naszych serwisantów, informacje ze świata modelarstwa i elektroniki oraz inne przydatne informacje.

Przykładowe artykuły:


ABC-Modele.pl

Portal abc-modele.pl został przeznaczony specjalnie dla modelarzy. W różnego rodzaju poradnikach nauczysz się w jaki sposób zbudować model samolotu, drona, nauczysz się jak dobrać odpowiedni napęd, akumulator, inne podzespoły i wiele więcej.

Oto jedne z ciekawszych artykułów:


Grupa na Facebook

Specjalna grupa dla naszych klientów, gdzie mogą dzielić się wiedzą i wymieniać doświadczeniami. Jeśli masz jakiś problem ze skonfigurowaniem sprzętu lub szukasz konkretnej rady to serdecznie zapraszamy. Oczywiście w tym celu możesz skonsultować się również z naszymi serwisantami.


ABC-DIY.PL

W ABC-DIY.PL znajdziesz różne ciekawe projekty z działu modelarstwa, elektroniki i majsterkowania. Możesz również dodać swoje własne. Dzięki temu możliwe jest pochwalenie się swoimi urządzeniami i zastosowaniami.

Przykładowe projekty, które znajdziesz w ABC-DIY:

Szczegółowa lista materiałów

Poniżej znajduje się szczegółowa lista do wszystkich materiałów stworzonych przez nas. Ciągle staramy się tworzyć nową wraz z rozrostem naszej oferty. Dołożymy wszelkich starań aby lista ta była ciągle aktualizowana. Zapraszamy zatem do regularnego odwiedzania tej podstrony.

Lista materiałów

Samoloty

Drony

Transmisja Obrazu / FPV

Napęd i akcesoria

Zasilanie i ładowarki

Aparatury

Warsztat i elektronika

ABC-RC.PL na Youtube
Blog ABC-RC.PL

Arduino i elektronika

Drony i modele samolotów

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixelpixel