Karty przeżycia

( ilość produktów: 2 )

Niezbędnik nie tylko podczas survivalu

Survival rządzi się swoimi prawami. Od miłośników takich wyzwań wymaga profesjonalizmu, dobrej kondycji i sporego ładunku wytrzymałości. Jak więc wybrać idealny sprzęt na ekstremalne przygody? Karty przeżycia to narzędzia, które sprawią, że  będziesz przygotowany na każdą okazję. Ten niewielki przedmiot przyda się w awaryjnych sytuacjach, w których przecież survival się specjalizuje.

 

 

Urządzenie na każdą kieszeń

Karty survivalowe odznaczają się małymi wymiarami, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się do portfela, kieszeni czy kieszonki plecaka. Niech jednak nie zwiodą nas niewielkie rozmiary kart narzędzia te mogą mieć aż 11 zastosowań. Karty przeżycia 11 w 1 charakteryzują się m.in. funkcją otwieracza do konserw i butelek, śrubokręta, a także wskaźnika do mapy. Oprócz tego karty mogą posłużyć także jako piła, klucz motylkowy albo nóż.

 

Szerokie zastosowanie

Karty wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu odznaczają się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Gadżety, jako urządzenia wielofunkcyjne, sprawdzą się także w codziennych warunkach, kiedy na szybko trzeba przykręcić śrubkę czy otworzyć butelkę piwa podczas imprezy plenerowej. Karty survivalowe są niewielkie, ale przy tym wielofunkcyjne. 

Widok:
      pixelpixelpixelpixel